מאמרים

עיצוב חדרי מחשבים - חלק שני

במידה ותהיו מעוניינים לעצב חדר בסגנון מרשים ומכובד, מומלץ לבחור שולחן מחשב ואת היתר הרהיטים כמו ספרייה וכוננית מעץ מאסיבי בצבעים כהים יחסית. במידה והסגנון המועדף הינו קלילי וצעיר יותר, תוכלו לבחור ריהוט מחומרים אחרים מלבד עץ, כמו למשל ממתכת שיוצרת מראה פחות מאסיבי ומבוגר. בסגנון כזה תוכלו לשלב ריהוט מצבעים שונים כדי ליצור מראה צבעוני ואפילו בסגנון רטרו. תוכלו לבחור שולחן קבוע וגדול או דווקא להעדיף שולחן מחשב נייד על גלגלים, שתופס יחסית מעט מקום בחדר.

קחו בחשבון שרהיטים רבים המיועדים למחשבים מגיעים כבר מעוצבים במיוחד לצרכים השונים ומכילים תאים שונים המיועדים למודמים ולמחשב עצמו. ככל שהשולחן מגיע עם יותר תאים, כך פינת העבודה שלכם תהיה יותר מסודרת וכל מקום יהיה מונח במקומו. בהתאם לנוחיותכם תוכלו לבחור שולחן מחשב הכולל תאים המיועדים למקלדת ולעכבר, אך עם זאת, ההעדפה היא לבחור דווקא שולחן רחב דיו ומרווח, המאפשר להניח את אילו על חלקו העליון.

בחירה חשובה לא פחות מתייחסת לבחירת כיסא המחשב, שגובהו ורוחבו יהיו מותאמים לנוחיותכם ולגובה השולחן, כך שלא יהיה גבוה או נמוך מידי ביחס ליתר הרהיטים המרכיבים את חדר המחשב. החבירה של הכיסא צריכה להיעשות לפי הנוחיות שלכם מאחר ומדובר בריהוט חשוב ושימושי, במיוחד כשאתם מבלים זמן רב מול המחשב.

 

חזרה לחלק ראשון